Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/govare/domains/govareshokabed.com/public_html/index.php on line 1

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/govare/domains/govareshokabed.com/public_html/index.php on line 3

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/govare/domains/govareshokabed.com/public_html/index.php on line 4

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/govare/domains/govareshokabed.com/public_html/index.php on line 8

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/govare/domains/govareshokabed.com/public_html/index.php on line 13
گوارش و کبد

درباره ما

درباره ما

 

سایت گوارش و کبد در راستای ترویج اطلاعات صحیح و کامل ودر عین حال ساده در مورد بیماری های گوارشی و کبدی ایجاد گردید .

با توجه به وجود دسترسی اسان و سریع کاربران به منابع اطلاعات پزشکی  در اینترنت ودر عین حال عدم وجود هیچ سیستم راست ازمایی در این مقوله ،و اینکه گاه این اطلاعات نادرست و در مواردی خطرناک نیز می باشند وسلامتی خواننده را مورد تهدید قرار می دهند ،بر ان شدیم تا با همکاری جمعی از همکاران متخصص و فوق تخصص گوارش و کبد ،سایتی مشتمل بر محتوای پزشکی در زمینه بیماری های گوارشی و کبد  ایجاد کنیم ،تا در حد توان اطلاعات صحیح و مورد نیاز کاربران و افراد مبتلا به بیماری های گوارشی و کبدی ایجاد کنیم.

 در این راستا از روش های متداول ایجاد محتوا ،مانند  استفاده از اسلایدهای آموزشی، تست های چند قسمتی  ،مقالات کوتاه ، ویدئو های اموزشی، اخبار پزشکی بروز دنیا وپاسخ های کوتاه به سوالات متداول پزشکی در کنار توضیح جامع تر بیماری های شایع و غیر شایع گوارش و کبد شامل بیماری های گوارشی، بیماری های دوران بارداری  ،بیماری های دهان و اورژانس های گوارشی و توضیح کامل داروها، ویتامین ها،مواد معدنی و مکمل های مورد مصرف در این بیماری ها  استفاده کرده ایم. 

همچنین در قسمت زندگی سالم  قسمت های چاقی و لاغری،ورزش و رژیم غذایی قرار داده شده است تا کاربران براحتی بتوانند نکات مهمی که در کنار درمان بیماری های گوارشی و کبد باید در زمینه سبک زندگی خود رعایت نمایند را نیز متوجه شوند. 

در قسمت محاسبات رایج تمامی انچه را که برای اطلاع از سلامت جسمانی باید از بدن خود دانست گنجانده شده است و در کنار ان هم کالری غذا ها و کالری ورزش های متداول نیز قرار داده شده است.  

 در قسمت دیگری از سایت  تحت عنوان پیداکردن اسامی و ادرس مطب پزشکان فوق تخصص گوارش و کبد ، کلینیک هاو بیمارستان ها ،ازمایشگاه ،ها داروخانه ها و رادیولوژی های موجود در تمامی شهر های کشور عزیز مان قرار داده شده است. بدیهی است که همیشه احتمال دارد که اسامی بعضی از عزیزان پزشک و یا مراکز فوق الذکر از قلم افتاده باشد که از این بابت پوزش می طلبیم.

 علایم خود را چک کن  قسمتی است که شما با مراجعه به ان می توانید با وارد کردن علایمی که دچار ان شده اید تا حدودی با بیماری های احتمالی مربوط به ان علایم اشنا شوید هر چند که این قسمت صرفا جهت اطلاع و اموزش شما عزیزان می باشد و به هیچ وجه جایگزین مراجعه به پزشک نمی باشد. 

تالار گفتگو نیز قسمتی است که با ورود به ان می توانید اطلاعات با ارزش خود را به دیگران منتقل کنید و از تجربه و دانش دیگران استفاده نمایید .همچنین می توانید سوالات خود را از مشاوران پزشک ما بپرسید.

سیستم جستجوی سایت تا حد امکان پیشرفته و در عین حال ساده تهیه شده بطوری که شما می توانید با وارد کردن تنها چند حرف از کلمه مورد نظر تان تمامی مطالب موجود در سایت را بصورت کلاسه شده در قسمت های مختلف پیدا نمایید و هر کدام را که مایل بودید انتخاب کنید .،همچنین با وارد کردن کلمات کلیدی (مقالات ،اخبار، تست ،ویدئو ،اسلاید ، سوالات ) در قسمت جستجو، می توانید وارد صفحه کامل این شش قسمت شوید وتمامی مطالب هر کدام از شش مورد را یکجا ببینید و انتخاب نمایید. 

در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید با عضویت در خبر نامه سایت هر روز از اطلاعات جدید قرار گرفته شده در سایت  از طریق ایمیل شخصی خود مطلع شوید. 

در نهایت امیدواریم این قدم هر چند کوچک ،گامی در جهت افزایش اطلاعات صحیح و لازم پزشکی در زمینه گوارش و کبد برای مردم بزرگ و فهیم کشور عزیز مان باشد ،و زمینه ای برای رهایی از جهل و خرافات متداول شایع شده توسط شیادان و سوداگران باشد.